Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentprofil_bootstrap_editor_content has a deprecated constructor in /home/rycerzemei/www/plugins/content/profil_bootstrap_editor_content/profil_bootstrap_editor_content.php on line 16

O nas

 bozy plan

 Wyjaśnienie do wersji 3

.. o powtórnym przyjściu Chrystusa, o Strasznym Sądzie, o przyszłej męce i o skrusze duszy...

 

 Ulotka

Cele i zadania Rycerzy Maryi

1. Żyć w Prawdzie, dobro czynić, miłować Boga to naczelne hasło Rycerzy Maryi.

2. Celem stowarzyszenia jest upowszechnianie krucjaty różańcowej w parafiach i diecezjach w Polsce jak również wśród Polonii. Zadaniem jest krucjata zorganizowana w formie nieustannego różańca polegająca na całodobowym odmawianiu różańca przez poszczególne grupy. Każda grupa będzie miała wyznaczony swój czas, tak aby wypełnić modlitwą 24 godziny na dobę przez cały rok.

3. Kto Jest Rycerzem Maryi, ten odmawia jedną część różańca dziennie i raz w miesiącu musi przystąpić do sakramentu spowiedzi.

4. Pana Jezusa należy przyjmować z godnością i na kolanach do ust a nie na niekonsekrowane ręce.

5. Rycerze Maryi mają obowiązek:

a) bronić Kościoła Chrystusowego i naszej Ojczyzny Polski,
b) w parafiach wyszukiwać ludzi prawych, uczciwych i oddanych w służeniu Bogu, Kościołowi Chrystusowemu i Ojczyźnie i Narodowi Polskiemu,
c) w kołach różańcowych przy parafiach robić listy rycerzy by wspólnie pracować i wspierać członków w razie potrzeby.

6. Rycerz Maryi mieszkający w Polsce musi być Polakiem i katolikiem a jeżeli chce kandydować do urzędów państwowych ma przedstawić metrykę chrztu swoją, rodziców i dziadków.

7. Najświętsza Maryja, Matka Jezusa Chrystusa i nasza przyjdzie z pomocą swoim wiernym dzieciom zorganizowanym Rycerzom Maryi. W Polsce, gdy przyjdzie zwycięstwo najpierw będzie to zwycięstwo duchowe a później dla Narodu Polskiego i Ojczyzny Polski.

8. Dla Polski i Polaków mamy opracowany program duchowy, polityczny i gospodarczy.

9. Modlimy się nieustająco o powrót Mszy Świętych Wszechczasów - Trydenckich.

10. Zjednoczeni dokonamy intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski.

11. Ponowimy Akt poświęcenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi wraz z poświęceniem polskich rodzin.

12. Złączeni w modlitwie przez Najświętszą Maryję Pannę uzyskamy łaskę u Pana Jezusa, który pozwoli nam odzyskać wolność naszej Ojczyzny Polski.

TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG